Pal Hajs TV

Internetowa, satyryczna telewizja, z którą WuWunio wystartował 26 września 2012 roku. Już na samym starcie ekipa Pal Hajs TV dała się poznać z wyjątkowego poczucia humoru i dosyć nietypowego podejścia do relacjonowania rzeczywistości. Od ośmiu lat Pal Hajs TV sukcesywnie powiększa grono swoich odbiorców i może się pochwalić dużą i zaangażowaną widownią.

Na początku głównym tematem odcinków były z relacje z Hip Hopowych koncertów w całej Polsce (min. Tede, Zeus, Numer Raz, Abel, Dwa Sławy, Aloha Entertainment, Hill Records, NTK, TZZ, Termanology, Kłodzian, Skorup, Tomb i wiele innych). WuWuniowi udało się pokazać od zaplecza przygotowania techniczne, próby artystów i słynne bekstejdże. Relacje z koncertów okraszone ironicznym komentarzem, uwiodły rzesze widzów. Słynne wywiady z ludźmi stojącymi w kolejkach przed klubami, podczas których spożywają alkohol z ekipą Pal Hajs TV stały się prawdziwym znakiem rozpoznawalnym. Także dzięki tej zwariowanej ekipie, każdy może co roku sprawdzić jak wyglądają słynne już urodziny Tedego w Mielnie.

Po pewnym czasie WuWunio postanowił jednak wyjść poza Hip Hopowe ramy i spróbować czegoś nowego. Na efekty nie trzeba było zbyt długo czekać i już w dwudziestym drugim odcinku mogliśmy zobaczyć relacje z łodzkiego Fashion Weeku. Zestawienie ze sobą skrajnie odmiennych środowisk, dało prawdziwą mieszankę wybuchową, która przyciągnęła nową widownię i nadała rozpędu całemu projektowi.

W Pal Hajs TV pojawili się też znani, internetowi celebryci, tacy jak Tiger Bonzo z żoną Kobrą, Bonus BGC, BodyChrist, Gracjan Roztocki, Sowa, Krzysztof Kononowicz, Sebastian Szwed, Lech Roch Pawlak, Daniel Magical, Marta Linkiewicz (najbardziej oddana fanka zespołu Rae Sremmurd) oraz dwie prawdziwe legendy polskiej sceny hip hopowej – Krzysztof Kozak oraz Fazi. Program porusza także problemy socjologiczne, konfrontując z mieszkańcami w zabawnej sondzie ulicznej zdanie Bogusława Lindy, że „Łódź to miasto meneli”.

Oglądaj nas na Youtube

Gracjan Roztocki